KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13196337

nr 1319 6337

Akvarell

Oidentifierad konstnär. Antik, Biblisk scen. Akvarell på papper, Motivet: 21x25 cm. Ej signerad

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 13 april 2020
kl 20:49:30

11/4 13:25:35 1      1.000 kr
13/4 20:44:29 2      Vinnande bud